• Taşımada Güvenin Adresi
  • Hızlı Ulaşım : +90 541 770 21 91

Asfalt Plent Ekipmanları Taşımacılığı

Türkiye’nin sektöründe önde gelen kuruluşu olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.Işık lojistikl tamamen yerli ve milli bir markadır. Avrupa standartlarında kalite ve Deneyim sunmaktadır.  Işık lojistik Müşterilerine Dünya Standartlarında kaliteli ürünleri ve hizmeti sunmaktadır. Asfalt Plenti alan müşterilere detaylı bir eğitim verilmektedir. Bu eğitim satılan plentin operatörlerine verilmektedir. Tesisi Kullanım ve Arızalara karşı ne yapılması gerektiğini bilen nitelikli personel ile hızlı çözüm ve kaliteli ürün alınmaktadır.

Asfalt plenti, sıcak bitüm ile değişik boyutlarda gruplandırılmış agreganın bir mikserde karıştırılarak serime hazır hale getirildiği tesistir.Ana mantığı su içeriği alınan harmanlanmış bir agrega grubu ile belirli sıcaklıktaki sıcak bitümün karıştırılarak serime hazır hale getirilmesidir.

Asfalt fabrikaları veya Asfalt tesisi gerekli sıcaklıkta eşit bir karışım için kuru sıcak agrega, dolgu ve asfalt karıştırma için kullanılan makinalardır. Burada belirtilmesi gereken agrega, dolgu ve asfalt karıştırma belli bir oranda olmasıdır. Ve yaygın otoyol, şehir yol ve otopark inşaatı için kullanılır.


GERİ